Piotr Moskwa: Krytycznie o zdradzie interesów polskich na rzecz niemieckich

Szczecin. Polska. Piotr Krzystek alias Prezydent ze Szczecina według mojej oceny i wielu ludzi powinien odpowiadać bezzwłocznie przed sądem za współpracę z Niemcami na rzecz niemieckiego Szczecina.
Dowodów współpracy jest wiele. Pisałem o tym wielokrotnie w ostatnich latach, a nawet mówiłem publicznie o prowadzonej polityce Piotra Krzystka na rzecz Niemiec. O polityce niemieckiej w Szczecinie, głoszonej jawnie przez Piotra Krzystka mówiłem podczas protestu majowego przeciwko bezprawiu, który prowadziłem z Grażyną Piszczoła na Jasnych Błoniach w Parku Kasprowicza, w roku 2013-tym.

Wówczas jasno określiłem, że prowadzona polityka miejska przez Piotra Krzystka jest polityką na rzecz Niemiec, którzy w latach najbliższych zaplanowali wcielenie miasta Szczecin do Niemiec. Piotr Krzystek realizuje dane mu zadania na rzecz Niemiec.
Zaraz po moim majowym proteście na Jasnych Błoniach w roku 2013-tym powstał artykuł trzech autorów pt „Szczecin jest Polski i będzie Polski. Geopolityczna mapa Europy rewizjonistów na rok 2035 – to czysta mrzonka ! – mówił na Jasnych Błoniach 3 maja 2013 roku Piotr Moskwa” – jasno precyzujący widmo niebezpieczeństwa dla polskiego Szczecina oraz interesów całej Polski, jak też konieczność podjęcia natychmiastowych działań ze strony oddanych Polsce i Polakom urzędników, aby plany rewizjonistów niemieckich storpedować i na powrót zaprowadzić w Szczecinie politykę polską dla wszelkiego interesu Polski i Polaków.

W zasadzie pierwsze objawy polityki niemieckiej prowadzone przez Piotra Krzystka zauważyłem w hasłach przez niego lansowanych na rzecz Niemiec. Na pierwszym planie wizja niemiecka z hasłem na banerach: „Stsetsin Floatnig Garden 2050” – okrzyknięte jako „kleksy reklamowe”, mające za zadanie odwrócenia uwagi mieszkańców Szczecina od rzeczywistego przekazu.
Na pozór nonsensowna wizja, jednak jak się popatrzymy na odległy czasowo okres jej realizacji, z łatwością dojdziemy do wniosków, że staje się to realne w ramach prowadzonej konsekwentnie polityki na rzecz Niemiec przez Prezydenta Miasta Szczecin. Kolejnym akcją ogłupiającą jest baner Urzędu Miasta Szczecin – zresztą jak wszystkie, na którym to pisze: „Wyskocz z cynków i zaszalej floating garden szczecin.eu”, nadto jest też znany „kleks reklamowy” z rewizjonistyczną wizją… 2050 oraz reklama firmy… niemieckiej (czytaj: tu nazwy celowo nie przytoczę) Swego czasu „wizjoner niemiecki” Piotr Krzystek chciał, aby taksówki w mieście jeździły według jego wizji, a właściwie lansowanego przez niego planu niemieckiego Szczecina, czyli faktycznych wizjonerów niemieckich. Wszystkie opisane banery z wizjami niemieckimi ująłem na wspólnym foto-banerze w załączeniu do artykułu.

Kolejna sprawa to używane wszelkiego nazewnictwa niemieckiego przez Piotra Krzystka, Urząd Miasta Szczecin i inne instytucje szczecińskie i wprowadzanie ich do powszechnego obiegu publicznego.
Pierwsza sprawa to niedopuszczalne jest niemieckie nazewnictwo miasta Szczecin w przykładach: Stsetsin, Stetinum, Sedina itp. nazwy mogą być jedynie historycznym odniesieniem i niczym więcej. Lansowanie zaś ich jako coś normalnego rzeczywistego na banerach miejskich za pieniądze obywateli Miasta Szczecin i unijne, stanowi politykę iście w stylu Josepha Goebbelsa
– ministra propagandy III Rzeszy niemieckiej.
Druga sprawa: Jak mi wiadomo, językiem urzędowym w Polsce jest język polski. W związku z tym tworzenie nazewnictwa: ulic, skwerów, urzędów itd. , a też wszelkiej dokumentacji urzędowej, medialnej i ogólnie publicznej musi się odbywać w języku polskim. Łamanie prawa w tym zakresie przez urzędników mających reprezentować wyłącznie interesy polskie, powinno być surowo karane: karą więzienia, pozbawieniem pracy etc., bowiem stanowi to jawne działanie antypolskie.

W tym miejscu też muszę Państwu przypomnieć o sprawie Herbu Szczecina, który został celowo sprofanowany na rzecz herbu Piotra Krzystka czyli „Otwieracza do konserw” według słów senatora Piotra Zaremby ze Szczecina.
Piotr Krzystek promuje i patronuje wszelkim „programom i projektom”, które są rzekomo dla dobra mieszkańców miasta. Z pieniędzy miasta zasila „owe dobra”, jednak patrząc, kto dostaje laury, pieniądze i poparcie, kto tylko dostaje medialne nagłośnienie – mamy szereg odpowiedzi ?!
Przykład: „doktor” Tomasz Grodzki z Platformy Obywatelskiej, następnie: Fundacja „Fazir” o której pisze pseudo dziennikarka Agnieszka Spirydowicz vel Stefan z postkomunistycznego szmatławca „Kurier Szczeciński”, ta sama, która na zlecenie bandytów spreparowała dwukrotnie oszczerstwa dotyczące badania kości dzieci i dorosłych, przy pomocy sonarów USG (przyp. pierwsze oszczerstwo dotyczyło firmy Pomorskie Centrum Profilaktyki i Opieki Zdrowotnej Bogusława Sadowskiego, a następne firmy Infoekspres Polska Programy Profilaktyczne & Projekty Badawcze Piotra Moskwy).

Prowadzenie polityki niemieckiej, w tym ośmieszającej wszystko co jest polskie, a przede wszystkim obywateli i Miasto Szczecin, przez Piotra Krzystka i innych urzędników, musi zostać bezzwłocznie zatrzymane.
Należy natychmiast dokonać audytu całej działalności Piotra Krzystka jako Prezydenta Szczecina, podobnego do tego, którego dokonał nowy rząd w stosunku do rządzącej Platformy Obywatelskiej. Piotr Krzystek cały czas z innymi ludźmi działa na rzecz Niemiec i ręka w rękę z Platformą Obywatelską – przeciwko interesom Polski i Polaków, nadto dla przeróżnych szemranych układów i prywaty.
Układ antypolski w Szczecinie jest zarazem sitwą w której znajdują się ludzie z kręgów: policyjnych, prokuratorskich, sądowniczych, a też ścierwo mediów wcześniej służących Komunistom, bez których włodarz miasta Piotr Krzystek stojący na „świeczniku” nie mógłby działać przeciwko Polsce i Polakom.

Do bezprecedensowego bezzwłocznego działania na rzecz polskiego Szczecina muszą przystąpić pracownicy: ABW, AW, CBA, Policja, Prokuratura, Sądy, bowiem wrogowie Polski i Polaków realizują plan antypolski w Szczecinie na naszych oczach.
Wszelkie działania muszą iść w parze z pełnym nadzorem Zbigniewa Ziobro Ministra Sprawiedliwości i Prokuratora Generalnego, a wyznaczeni funkcjonariusze instytucji i służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo państwa polskiego – muszą być skrupulatnie sprawdzeni, ponadto nie mogą być ze Szczecina, ani województwa zachodniopomorskiego, w żadnym razie.

Od wielu lat obserwuję Piotra Krzystka i to co on robi w polskim Szczecinie ?
Krytykuję jego poczynania. Dla mnie, jako bacznego obserwatora i konsekwentnego komentatora zarazem krytyka jego poczynań jest jasne, jak słońce na niebie, że to jest urzędnik ściśle niemiecki, który reprezentuje interesy niemieckie przede wszystkim. Jest to zwykły zdrajca Polski i Polaków.

W podsumowaniu mojego materiału.
Ostatnia rzecz, o której muszę teraz napisać, to wydarzenia nieprzypadkowe skierowane przeciwko mnie, mojej rodzinie i moim interesom.
Wiem o tym doskonale, że moje odkrycia, publikacje, a też jasny przekaz podczas prowadzonych przeze mnie licznych protestów w Szczecinie dla Polski i Polaków był m. in. przyczyną niszczenia przez lata mojej działalności gospodarczej i finansowego mnie rujnowania, rabowania mi mojego mienia i majątku odziedziczonego po rodzicach, trucia moich psów, nadto uderzenia w moją rodzinę, w tym ciężko chorą na kręgosłup żonę, łącznie z bandyckim zabraniem nam dwóch córek i uwięzieniem, stawianie mi fikcyjnych zarzutów i terroryzm sądowo-psychiatryczny, zmierzający do unicestwienie mnie w „psychuszce”, czyli zakładzie psychiatrycznym. Tego doświadczyłem w polskim Szczecinie, w Polsce.

W ściśle polskim interesie Polaków i Polski

 

Piotr Moskwa
Krytycznie bez kompromisu – na temat,
Infoekspres.pl – PMN
Kurier-Codzienny.pl
Szczecin, Polska, 25 maja 2016 roku, godz. 4:31

W załączeniu do niniejszego artykułu przedstawiam artykuły z Archiwum Infoekspres.pl – zlecone do natychmiastowej powtórnej publikacji w Polskich Mediach Niezależnych:
„Szczecinianie ! Przyjdźcie na Demonstrację przeciwko – Prezydentowi Piotrowi Krzystkowi i urzędnikom uwikłanym w bezprawie”
„Antypolskość w Szczecinie widać na każdym kroku – Kto nazywa Berlin Krakowem ? – Stetinum, Stsetsin widnieje na banerach miejskich niemieckich wizjonerów”
„Piotr Moskwa: Komunikat ws. zwalczania Badania Kości przez Piotra Krzystka Prezydenta Miasta Szczecin i podległych mu urzędników – Konsekwencje prawne”
„Piotr Krzystek i “szklana Wizja Kosmitów” w Alei Kwiatowej Szczecina, czyli czas galaktycznej wizji Prezydenta Szczecina – na zamówienie ferajny z półświatka Prezydenta”
„Pierwsza Demonstracja przed gabinetem pseudo Prezydenta Piotra Krzystka otworzy SIERPIEŃ 2014”
i szereg innych artykułów różnych autorów.

Podziel się informacją:
 • Digg
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blip
 • Flaker
 • Kciuk.pl
 • LinkedIn
 • MySpace
 • Pinger
 • Śledzik
 • Twitter
 • Wahacz.pl
 • Wykop
 • Yahoo! Buzz

Dodaj komentarz